HİZMET TEKLİFİ ALIN

Bilgi Teknolojileri Teklif Al

İnternet Sitesi Tasarımı

Talepleriniz doğrultusunda isterseniz hazır CMS sistemler ile isterseniz size özel web programları ile farklı internet sitesi çözümleri sunabiliriz. Projenizin içeriğine ve bütçenizin kapsamına göre alternatif çözümler üretebiliriz.

E Ticaret Yönetimi

İsterseniz sıfırdan e ticaret sitesi kurulumu ve yayına alınması isterseniz hazır e ticaret sitenizin yönetilmesi hizmeti… Uçtan uca e ticaret çözümleri ile ürünlerinizi daha fazla alıcıyla buluşturalım. Ayrıca pazar yeri çözümleri ile de rekabeti arttırabilir daha fazla platformda
ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Reklam Yönetim Hizmetleri

Google Sertifikalı Reklam uzmanı olarak daha başarılı kampanyalar oluşturmanıza ve mükemmel bir reklam yapısı kurmanızı sağlayabilirim. Daha düşük bütçelerle daha iyi sonuçlarına ulaşmanız imkansız değil. Aynı şekilde Facebook ve Instagram reklamlarınız da hedefleriniz doğrultusunda nokta atışı olarak ayarlanır.

Bu arada prensip olarak Google ve Facebook’a boş yere para akışına karşıyım. Bu yüzden asla Otomatik Teklif Stratejileri kullanmayın. Makine öğrenmesi, makineye öğrenmeyi öğretene çalışır 🙂

SEO/SEM Hizmetleri

İnternet sitenizin SEO performansı nasıl hiç kontrol ettiniz mi? Ya da bir profesyonelden bu konuda yardım aldınız mı? Artık herkesin internet sitesi var. Hatta son zamanlarda Google İşletme hesabı üzerinden bile site açanlar var. (Bir de bu siteyi açanları Google Reklamlarda sürekli sayfanın en üstünde gösteriyormuş 🙂 ) Böyle bir zamanda internet sitenizin olması değil, kaliteli olması önem arz ediyor. Basit düzeyde bir internet sitesinin maliyeti ortalama 1000 TL ama SEO optimizasyonu 1500 TL tuhaf değil mi? Çünkü internet sitesini herkes herhangi bir şekilde kurabilir. Hatta İngilizce Next kelimesinin anlamını biliyor olmanız yeterli. Ancak SEO konusu o kadar basit değil. Bu yüzden SEO olayını ihmal etmeyin teklif alın.

SEM ise daha çok SEO’nun zengin kuzeni gibidir. Burada reklam bütçesi olan firmalar için başarılı çalışmalar yapılabilir. Buradaki en büyük hata da insanların Google Reklamlarını çok basit olarak algılamaları kredi kartlarının otomatik ödemeye ayarlamaları ve yine next next mantığıyla reklam vermeleridir. Her ay 500-1000 TL boşa ödeme yapan çok fazla firmaya tanık oldum. Ancak insanların buradaki yatırım getirisi hesapları reklamın kendi parasını çıkarıyor olması yönünde ya da çok az içeri girdiklerini hesap ediyorlar 🙂 Farkı bana verin ben yöneteyim dediğim de ise bir ciddiyet kazanıyorlar acaba gerçekten zararda mıyız? Diye… Açın sabaha kadar hesaplayın aslında çoğunuz zararda… Bu yüzden lütfen paranızı Google’a, Facebook’a kaptırmayın. Etlerinden sütlerinden her şeylerinden dibine kadar yararlanın. Onlar kazanacaksa ondan sonra kazansınlar.

Sosyal Medya Yönetimi

Göz ardı edemeyeceğiniz bir diğer gerçek ise sosyal medya araçlarıdır. Özellikle Instagram, Facebook ve Youtube olmazsa olmazlardır. Firmanız için bu hesapların aktif kullanılıyor olması gerekir. Kurumsal firmalar için LinkedIn de ekleyebiliriz. Tüm bu hesapları yönetmeniz de ciddi bir zaman ve teknik bilgi gerektirecektir. Aynı anda birden fazla platforma içerik hazırlamak özellikle fotoğraf ve video sizi zorlayacaktır. Hatta daha çözünürlüklere uzaksanız, hastag kavramı hakkında bir fikriniz yoksa hiç girmemeniz daha yerinde olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir çözüm her zaman için firmanızı ve markanızı başarılı gösterecektir. Benim size HD video içeriği hazırlamam ile sizin üzerinde Canva yazan bir içerik paylaşmanız ciddi fark oluşturacaktır.

Dijital Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri

İnternet sitesi WordPress ya da Joomla olan oldukça fazla firma var. Bunlarında hemen hemen hepsi olası basit tehlikelere açık. Yönetim panelleri ortada geziyor çoğunun kullanıcı adı bile default. Sitenizi olabildiğince güvenli hale getirmeniz gerekiyor. Zarar vermek isteyen büyük çaba sarf etmeli. Çünkü rekabet eskisi gibi değil. İnsanlar kapı komşularının Google Reklamlarına tıklıyorlar gerisini siz hesap edin…

Bir diğer durum zararlı backlink ler bunların da aynı şekilde analiz edilip temizlenmesi ve internet sitenizle bağlarının koparılması gerekiyor. Tüm bunları takip etmeniz ya da biliyor olmanız sizden beklenemez. Ancak bunları bilen insanlardan ya da firmalardan destek alabilirsiniz. Çünkü sizin önemsemediğiniz şeyler aslında zaten bir şekilde sizin ayağınıza dolanan şeyler. Mesela sitem Google üzerinde yükselmiyor… Google reklamlarım hiç görünmüyor… Sizce bunlar bir birinden alakasız durumlar mı?

Unutmayın  mevcut durum 2001 yılındaki gibi işlemiyor. Bugün atacağınız bir posttan tutun internet sitenizde kullanacağınız anahtar kelimeye varana kadar, Facebook sayfanızı beğenen kişi sayısı ile Google İşletme hesabınızdaki yorumlara varana kadar her şey iç içe girmiş durumda.  Üzülerek belirtmeliyim ki bu tek başına yapabileceğiniz bir durum değil. Sadece yapmaya çalışırsınız ve kaybettiğiniz para artı zamanla öyle kalırsınız.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmanıza ait basılı materyallerden tutun da internet sitenizdeki banner lara varana kadar tüm süreçleri kapsamaktadır. Yani kurumsal kimlik çalışmalarınız, dijital görsel çalışmalarınız, vektörel çizim çalışmalarınız, video reklam çalışmalarınız, animasyon çalışmalarınız aklınıza gelebilecek bir çok görsel işitsel medya tasarımın hazırlanması çalışmalarını kapsar.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN ARAYALIM