Yapı Kredi Bankası’ndan Mavi Ekran

0
480
YKB Haberleri
YKB Haberleri

Sizi 184 TL için sürekli aramaktan, taciz etmekten geri kalmayan siz telefona bakmadığınızda banka kayıtlarındaki diğer kayıtlardan akrabalık ilişkileri kurarak yakınlarınızı arayıp sosyal baskı ve tacizden geri kalmayan, ATM lerinin demodeliği ve paranızı gaspetmeleri vs. vs. Ben bir zamanlar müşterileri olduğum için ordan biliyorum yani bunlar olağan şeyler. Basit işlerle uğraşacağınıza bu tip işlere odaklanın geçmiş olsun 🙂

Yapı Kredi Bankası`nın internet sitesi çöktü, mobil uygulamalara gönderilen şifre bildirimi ise şaşkınlık yarattı. Olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
16 Ekim 2017 Pazartesi 16:57

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesi çöktü. Bankanın sitesin erişim bir müddet erişim sağlanamadı.

GELEN UYARI MESAJI ŞAŞKINLIK YARATTI

Erişim kesintisi ardından site yeniden ulaşıldığında ise bankadan sitenin güncellendiğine dair aşağıdaki mesaj yer aldı:
“Size daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizde güncelleme çalışması yapıyoruz. Bu süre dahilinde sağ üst köşede bulunan İnternet Şubesi menüsünden dilediğiniz zaman Bireysel ya da Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yapabilir veya İnternet Şubesi şifresi alabilirsiniz.”
Mobil kullanıcılara ise gokay425 içerikli bir bildirim geldi.